niedziela, 7 sierpnia 2016

Dziedzictwo BMW


 Źródło: BMW.

Archiwum firmy, kolekcja samochodów, warsztat, centrum obsługi klientów oraz serwis części do klasycznych aut i motocykli znalazły się w historycznym miejscu. Powrót do korzeni dla BMW Group Classic oznacza ponowne zadomowienie się w Milbertshofen, dzielnicy Monachium.

Przy Moosacher Straße 66 znajduje się jeden z pierwszych budynków produkcyjnych firmy. Prace restauratorskie pozwoliły zachować charakter zabudowy, w tym wpisaną do rejestru zabytków stróżówkę. Cały obiekt zajmuje powierzchnię ok. 13 000 m2.

Źródło: BWM.

- Zgromadzenie wszystkiego pod jednym dachem stworzyło idealne warunki do zachowania naszego dziedzictwa historycznego. W nowej siedzibie zorganizowaliśmy już kilka ważnych imprez, takich jak konkurs elegancji Concorso d’Eleganza Villa d’Este, wyścig Mille Miglia i Festiwal Prędkości. Lokalizacja imprez doskonale się sprawdziła, m.in. podczas konferencji prasowej zorganizowanej z okazji stulecia firmy - powiedział Ulrich Knieps, dyrektor BMW Group Classic.

Klimat warsztatu BMW Group Classic Centre można poczuć na żywo, siadając w przeszklonej kawiarni kawiarni "Mo 66". Fani marek BMW, MINI i Rolls-Royce mogą nie tylko wymieniać się doświadczeniami, ale także zasięgnąć opinii wykwalifikowanego personelu.

Źródło: BWM.

Samo muzeum BMW działa od 2008 roku. Pokazuje przeszłość i w atrakcyjny sposób wprowadza w przyszłość. Motyw mobilności jest elementem specjalnego programu dla dzieci i młodzieży, akcentującego uczenia się poprzez zabawę.Źródło: BMW.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz